Poznaj nasz zespół

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zarządza grupą kapitałową przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych. Jej pasją jest zarządzanie antykryzysowe (temat pracy doktorskiej na UEP). Członkini organizacji wspierającej i promującej kobiety w biznesie Business and Professional Women.
Dominika Flaczyk

Prezes Zarządu

Z wykształcenia politolog, pedagog i doradca zawodowy, absolwentka UAM w Poznaniu. Zajmuje się pośrednictwem pracy dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Odpowiada za realizację projektów rekrutacyjnych dla klientów biznesowych.
Paulina Jagielska

Kierownik Pośrednictwa Pracy

Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej. Zajmuje się przygotowaniem, koordynacją i rozliczaniem projektów unijnych.
Krystyna Kwiatkowska

Koordynator Działu Administracyjnego i Rozliczeń

Specjalista kadr i płac z bogatym doświadczeniem zawodowym. Posiada wiedzę z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego.
Agnieszka Rybarczyk

Specjalista ds. Kadr i Płac

Absolwentka ekonomii na UE w Poznaniu, studiów menedżerskich i psychologii w zarządzaniu. Zajmuje się doradztwem w zakresie realizacji polityki personalnej oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań HR.
Małgorzata Tłok

Koordynator Projektów

Absolwentka Marketingu Politycznego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W Profesji odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla. Uważa, że „nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania są tylko takie które wymagają więcej czasu”.
Iwona Brodowska

Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista do spraw zaawansowanych projektów rekrutacyjnych. Koordynator, rekruter oraz trener umiejętności miękkich. Studiowała kognitywistykę i psychologię na specjalnościach doradztwo personalne oraz psychoterapia zaburzeń psychicznych na UAM.
Klaudia Pogorzelska

Kierownik Działu Rekrutacji

Psycholog i ekonomista oraz absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pomaga ludziom w rozwoju osobistym i maksymalizacji poziomu szczęścia  oraz organizacjom w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników. Zajmuje się rozwijaniem projektów społecznych o charakterze międzynarodowym. Kocha przyrodę, taniec i spędzanie czasu z drugim człowiekiem.
Oliwia Samelak

Mentor/International Relations Coordinator

Z wykształcenia filolog i socjolog. Absolwentka UAM w Poznaniu oraz WSB Poznań. Zajmuje się rekrutacją uczestników do projektów unijnych oraz koordynacją pracy rekruterów.
Małgorzata Słomińska

Koordynator Działu Rekrutacji

Zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem strategii sprzedażowych, rozwijaniem relacji z kluczowymi klientami firmy, kreowaniem programów lojalnościowych, jak również prowadzi działania marketingowe. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu reklamy i promocji. Jej pasją są podróże, polityka międzynarodowa i teatr.
Agnieszka Skupio

Marketing&Sales Manager

Z wykształcenia Animator Kultury i Pedagog. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. W pracy stawia na kreatywność, elastyczność i determinacje w dążeniu do celu. Odpowiada za koordynacje projektów na Dolnym Śląsku. W wolnych chwilach oddaje się grze na perkusji i podróżuje po kraju.
Mariusz Zawadzki

Koordynator Projektów

Absolwentka Kognitywistyki i Psychologii na UAM w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe: Coaching Menedżerski na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prywatnie zapalona podróżniczka, pasjonatka jogi, wspinaczki, biegania, wegetarianizmu oraz wschodnich technik pracy z ciałem. Prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich, coachingu oraz doradztwo psychologiczne.
Monika Maniecka

Psycholog/Specjalista ds. Projektów

Absolwentka filologii rosyjskiej z lingwistyką stosowaną, a obecnie studentka psychologii. Oba kierunki łączy zainteresowanie badaniami nad różnicami kulturowymi. W Profesji odpowiedzialna za rekrutację uczestników oraz organizację szkoleń w ramach projektów unijnych.
Monika Makowska

Specjalista ds. Rekrutacji

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomiczny w Poznaniu. W Profesji odpowiedzialna za rekrutację uczestników oraz organizację szkoleń w ramach projektów unijnych. Jej pasja to: „zdrowe wypieki” i motoryzacja.
Maria Cichońska

Specjalista ds. Rekrutacji

Absolwentka psychologii w zarządzaniu oraz zarządzania marketingowego Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Odpowiada za rekrutację uczestników do projektów unijnych.
Marieta Groblewska

Specjalista ds. Rekrutacji Projektowych

Absolwentka stosunków międzynarodowych SWZPiZ w Łodzi oraz filologii południowosłowiańskiej UŁ. W Profesji odpowiedzialna jest za rekrutację uczestników do projektów unijnych.
Agnieszka Dzwonik

Specjalista ds. Rekrutacji Projektowych

Absolwentka  Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W Profesji wspiera dział rekrutacji
Maja Lasek

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Absolwentka studiów pedagogicznych ze specjalizacją poradnictwa i pomocy psychopedagogicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Profesji pomaga Koordynatorowi przy realizacji Projektów Unijnych. Miłośniczka książek biograficznych, historii oraz podróży.
Małgorzata Mrówczyńska

Asystent Koordynatora Projektów

Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zajmuje się księgowością i rozliczaniem projektów unijnych.
Joanna Jurga

Samodzielna Księgowa

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zajmuje się księgowością i analizą finansową, zarządzaniem finansami oraz outsourcingiem rachunkowości.
Marzena Basińska

Samodzielna Księgowa

Z wykształcenia ekonomista, ukończyła również rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zajmuje się księgowością i rozliczaniem projektów unijnych.
Małgorzata Grześkowiak – Łojewska

Specjalista ds. Rozliczeń

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Odpowiada za koordynowanie i rozliczanie projektów Europejskiego Funduszu Społecznego.
Katarzyna Maźwa

Specjalista ds. Rozliczeń

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz WSNHiD w Poznaniu. Odpowiada za rozliczanie projektów unijnych dofinansowanych z EFS oraz wspiera koordynatorów terenowych.
Karolina Miarka

Specjalista ds. Rozliczeń

Absolwentka studiów magisterskich na UAM oraz WSB w Poznaniu. Zajmuje się rozliczaniem projektów dofinansowanych z EFS i wspiera koordynatorów terenowych.
Małgorzata Neyder

Specjalista ds. Rozliczeń

Absolwentka kierunku Polityka Społeczna. Zajmuje się kompleksowym prowadzeniem procesów rekrutacyjnych dla Klientów. Odpowiada także za rekrutacje wewnętrzne. Interesuje się miękkim HR.
Klaudia Dębowska

Zastępca Kierownika Działu Rekrutacji

Z wykształcenia filolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu oraz UAM Poznań. W Profesji odpowiada za sprawy związane z funkcjonowaniem sekretariatu.
Katarzyna Protas

Pracownik Sekretariatu

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu oraz poznańskiej ASP. Certyfikowana opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych. Jej pasją jest fotografia. Poza dbaniem o biuro wykonuje również zdjęcie na zlecenie firmy.
Agnieszka Gutowska

Pracownik Administracyjno – Gospodarczy