Zdajemy sobie sprawę, że źródłem sukcesu każdej firmy nie jest jej kapitał finansowy, a przede wszystkim kapitał ludzki. To przecież pracownicy – ich sukcesy i zaangażowanie są najwiarygodniejszą wizytówką każdej firmy.

Korzyści ze współpracy z nami

}

Czas

Mamy świadomość, że czas jest kluczem do sukcesu w każdym przedsięwzięciu, dlatego potrafimy rozważnie nim zarządzać, tak, by jak najszybciej zrealizować założone cele.

N

Gwarancja

Jeśli zatrudniona osoba nie spełni Państwa oczekiwań, bez dodatkowych opłat przedstawiamy kolejnego kandydata, dwukrotnie zwiększając szanse powodzenia rekrutacji.

Dyskrecja

Powierzając nam rekrutację mają Państwo pewność, że przekazane nam informacje dotyczące  firmy trafią do Kandydatów tylko w takim zakresie, na jaki wyrażą Państwo zgodę.

Innowacyjność

Poszukiwania Kandydatów opieramy na najbardziej efektywnych metodach i narzędziach do rekrutacji, z wykorzystaniem między innymi  baz danych Direct Search.

Otwartość

Brak wyłączności. Nie obawiamy się konkurencji, podpisanie umowy z nami nie ogranicza współpracy z innymi firmami z branży.

Cena

Proponujemy dogodny i elastyczny system rozliczeń za usługę dopasowany do potrzeb Klienta i wyników rekrutacji.

Wizerunek

Dbamy o pozytywny wizerunek marki Klienta, wiemy, że  jest to  klucz do pozyskania największych talentów na rynku pracy.

Profesjonalizm

Wyspecjalizowany zespół rekruterów bierze pełną odpowiedzialność za Kandydata. Analizujemy jego oczekiwania, zalety i ambicje.

w

Zaangażowanie

Każdy Klient ma swojego dedykowanego rekrutera, który jest z nim w stałym kontakcie i do jego dyspozycji na każdym etapie rekrutacji.

Adaptacje

Dla Kandydatów organizujemy szkolenia językowe, konsultacje psychologiczne i kulturowe, tak aby nic nie przeszkadzało im we wdrożeniu do nowej pracy.

Doświadczenie

Na rynku pracy działamy od 7 lat, zrekrutowaliśmy już ponad 2 500 Pracowników, nasza baza posiada 10 000 Kandydatów.

U

Headhunting

Stosujemy, jeśli klient potrzebuje wysoce wykwalifikowanego pracownika, który nie jest dostępny na otwartym rynku pracy. Headhunting pozwala owocnie zakończyć rekrutację.

 

 

Przebieg usługi

 

        → Określenie profilu Pracownikawspólnie określamy niezbędne miękkie i twarde umiejętności poszukiwanej osoby.

 

        → Rozpoczęcie selekcji odpowiedniego Kandydatawstępny przegląd kandydatur to nasze zadanie.

 

        → Rekrutacjana tym znamy się najlepiej.

 

        → Testy, wywiady i rozmowy badające predyspozycje Kandydata w miarę potrzeb stosujemy różnorodne techniki.

 

        → Przygotowanie profilu Kandydatawybieramy najlepszych, omawiamy, rekomendujemy.

 

        → Przedstawienie Kandydatapomagamy w umówieniu spotkania.

 

        → Zatrudnienie  i Gwarancja – sukces jest dla nas najważniejszy.

 

ZAUFALI NAM

W ramach rekrutacji transgranicznych zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Twojego pracownika, m.in. szkolenia językowe, konsultacje psychologiczne oraz adaptację kulturową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Agnieszka Skupio

Tel. +48 577 666 148

Email agnieszka.skupio@grupaprofesja.com